Brama garażowa - roletowa


Idealne rozwiązanie w przypadku kiedy mamy w garażu ograniczoną powierzchnię podsufitową. Profile aluminiowe pozostają zrolowane w nadprożu. Brama wypełniona jest pianką poliuretanową. W standardzie brama wyposażona jest w napęd. Zapewniamy szeroki wybór kolorystyki.

Komfortową obsługę zapewnia wyposażenie bramy w siłownik. Brama roletowa jako jedyna posiada napęd elektryczny w pakiecie podstawowym – bez dopłaty. Sterowanie odbywa się za pomocą wyłączników: wewnętrznego i zewnętrznego na kluczyk. Zamawiając dodatkowo zdalne sterowanie pilotem, niezależnie od aury, wygodnie i bezpiecznie wjedziesz do garażu. W przypadku braku zasilania bramę można otworzyć ręcznie, za pomocą korby.
 
Oszczędność miejsca w garażu i na podjeździe gwarantuje zwarta budowa bramy: brak prowadnic podsufitowych oraz pionowe prowadzenie płaszcza. Teraz zaoszczędzoną przestrzeń pod sufitem możesz zagospodarować tak jak chcesz: zawiesić narty, zgromadzić wędki, itp.
 
Właściwy poziom oświetlenia wnętrza i oszczędność energii w ciemnym pomieszczeniu (np. w garażu bez okien) można uzyskać montując w bramie profile z przeszkleniami. Dolna uszczelka komorowa, uszczelki szczotkowe w prowadnicach oraz uszczelka przykręcana do nadproża gwarantują mniejsze straty ciepła w garażu.
 
Ochronę użytkowania gwarantuje system fotokomórek, hamulec bezpieczeństwa oraz optyczna listwa bezpieczeństwa - dzięki takim mechanizmom praca bramy jest pod ścisłą kontrolą. Hamulec bezpieczeństwa montowany jest standardowo do wszystkich bram powyżej 9m2 powierzchni, bramy mniejsze można wyposażyć dodatkowo w hamulec bezpieczeństwa.
 
Wieloletnie użytkowanie bramy zapewnia zastosowanie wysokiej jakości aluminium - materiału odpornego na korozję.


Dla firm mamy specjalną ofertę – bramy przemysłowe. To nowoczesne bramy przeznaczone do obiektów przemysłowych, obiektów branży spożywczej, hal magazynowych, warsztatów i pomieszczeń gospodarczych.