Bramy garażowe Wiśniowski - Kraków

Bama segmentowa UniPro

Brama segmentowa UniTherm

Brama segmentowa Prime

Pozostałe

Bramy garażowe – jak wybrać?

Często pytacie nas jakie bramy garażowe są najlepsze. Odpowiadamy – to zależy! Jest kilka czynników na które warto zwrócić uwagę, na przykład:

  • komfort użytkowania
  • estetyka
  • zabezpieczenia antywłamaniowe
  • odporność na niskie temperatury

Jak pod tym względem wypadają bramy garażowe Wiśniowski które mamy w swojej ofercie?

Bramy garażowe i zabezpieczenia

Bramy garażowe Wiśniowski mogą być wyposażone są w zabezpieczenia antywłamaniowe. Posiadają rozwiązania, które umożliwiają ich zablokowanie w pozycji zamkniętej, więc możesz mieć pewność że nie otworzy ich żadna niepowołana osoba.

Komfort użytkowania bramy garażowej Wiśniowski

Jak to właściwie ocenić? Jest tu kilka czynników, przede wszystkim głośność w trakcie pracy. Drzwi garażowe od firmy Wiśniowski wypadają pod tym względem wyraźnie lepiej niż konkurencyjne produkty – szyna może być wyposażona jest w niezwykle cichy pasek zębaty, co zapewni płynną oraz cichą pracę. To ważne – zwłaszcza, gdy garaż położony jest blisko sypialni!

Estetyka bramy garażowej

Nie chodzi tu tylko o sam design czy kolory – bramy garażowe Wiśniowski dostępne są w kilkunastu wariantach – ale także o trwałość. Podzespoły  tej firmy takie jak prowadnice czy okucia bram są  cynkowane, co zapewnia dobry wygląd i znacznie wydłuża trwałość przez wiele lat eksploatacji.

Bramy segmentowe Kraków – gdzie ich szukać?

Zastanawiasz się gdzie kupić bramy garażowe segmentowe w Krakowie? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nie wiesz jaki model wybrać lub jakie wymiary powinna mieć Twoja brama? Nasi specjaliści perfekcyjnie dobiorą drzwi garażowe, dopasowane do Twoich potrzeb. Nie tylko sprzedajemy bramy garażowe firmy Wiśniowski, ale również realizujemy montaże. Zgłoś się do nas, a podejdziemy do tematu kompleksowo – pomożemy Ci także w zakresie ogrodzenia terenu czy zamknięcia przestrzeni.